ℹ Ogłoszenie dotyczące dematerializaci akcji Spółki Dellner Frimatrail Frenoplast S.A.

O firmie

Dellner Frimatrail Frenoplast S.A.

Dellner Frimatrail Frenoplast S.A. specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji materiałów ciernych stosowanych w przemyśle, głównie w sektorze kolejowym. Firma w swojej siedzibie pod Warszawą zatrudnia 60 osób, a jej produkty sprzedawane są na całym świecie.

Dellner Frimatrail Frenoplast S.A. posiada wiele certyfikatów jakościowych i branżowych, w tym IRIS, ISO 9001, UIC.

Dellner Frimatrail Frenoplast S.A. jest częścią grupy DELLNER BUBENZER będącej światowym liderem w projektowaniu oraz produkcji układów hamulcowych i hydraulicznych dla sektora obsługi ładunków (w tym kontenerowych), dźwigów i wciągników, górnictwa, przemysłu morskiego, sektora ropy i gazu oraz energetyki wiatrowej. Grupa zatrudnia ponad 1000 osób, a jej roczne przychody sięgają 185 mln euro. Firma DELLNER BUBENZER działa w ponad 25 lokalizacjach na całym świecie.

Dzięki zakładom produkcyjnym zlokalizowanym w Szwecji, Niemczech, Polsce, Włoszech, Danii, Czechach, Indiach, USA i Chinach oraz oddziałom świadczącym usługi sprzedaży, serwisu i napraw w Holandii, Singapurze, Malezji, Dubaju, Brazylii i Argentynie, DELLNER BUBENZER jest firmą o globalnym zasięgu i jednocześnie sprawdzonym partnerem lokalnym.

Zapraszamy do odwiedzenia strony grupy: https://dellnergroup.com/

Wyroby dostarczane przez Dellner Frimatrail Frenoplast S.A. charakteryzują się niskim zużyciem zestawów kołowych i tarcz hamulcowych, co znacząco wpływa na obniżenie kosztów eksploatacji pojazdów. Wyroby dostarczane przez Dellner Frimatrail Frenoplast S.A. spełniają najnowsze wymagania europejskie, w tym wymagania dotyczące poziomu hałasu emitowanego przez pojazdy szynowe.

 

o-firmie-produkty

 

Nasi klienci

 

Certyfikaty

 

window

logo
ul. Watykańska 15
05-200 Majdan
tel/fax: +48 22 487 59 77